کلمه کلیدی خود را وارد نمایید تا رتبه سایت ها را در گوگل به شما نشان دهیم.

آدرس سایت مورد نظر(اختیاری)

.

پیدا کردن رتبه کلمات کلیدی سایت

یکی از عناصر ضرروری در انجام سئو، انتخاب کلمات کلیدی مناسب و یافتن رتبه سایت مورد نظر در آن کلمات کلیدی است.

برای هر وبلاگ‌نویس یا سئو کار حرفه‌ای بررسی و اطلاع از رتبه کلمات کلیدی مورد هدف وب سایت در موتور جستجو گوگل کاملاً ضروری می باشد. یکی از اشتباهات رایج وبلاگ نویسان و مدیران وب سایت ها، مطلب های خود را بدون انتخاب و بررسی کلمات کلیدی انجام می دهند.
با این ابزار بالا (تعیین رتبه وب سایت شما در کلمه کلیدی هدف) تنها چند دقیقه طول می‌کشد تا رتبه سایت خود را در کلمات کلیدی هدف خود پیدا نمایید. با استفاده از این ابزار مطمئن باشید این مرحله مهم (انتخاب درست کلمات کلیدی مرتبط با سایت) را می‌توانید به درستی انتخاب و پیگیری نمایید.
پس از نوشتن متن با رعایت نکات بهینه سازی سایت و سئو سایت براساس کلمات کلیدی انتخابی، کار بعدی شما، پیگیری رتبه و رتبه وب سایت شما در موتور جستجو برای کلمات کلیدی هدف می‌باشد و همچنین ادامه دادن در ساخت بک لینک های (backlinks) معتبر با استفاده از متن های معتبر (anchor text) می باشد.

دوباره، انتخاب کلمات کلیدی مناسب یکی از فاکتورهای اصلی برای رسیدن به رتبه بهتر در موتور جستجو گوگل می باشد.

هر وبلاگ‌نویس یا وب سایت نویس، باید با هدف بهبود رتبه سایت، از کلمات کلیدی استفاده کند که اغلب توسط کاربران در موتورهای جستجو استفاده می شود. به ویژه آن کلمات کلیدی که به وب سایت شما کمک خواهند کرد در صفحات اولیه نتایج موتور جستجو گوگل قرار بگیرید.
اگر بهینه سازی و سئو یک صفحه درست و صحیح انجام شود. این شانس خوب وجود دارد تا برای کلمات کلیدی انتخاب شده در 50 رتبه نتیجه اول موتور جستجو باشید.
برای بهبود و بهینه سازی سئو، شما باید کلمات کلیدی وب سایت خود را به درستی انتخاب و مدیریت نمایید. بنابراین شما می‌توانید برای یک وب سایت خاص متوجه شوید چه کلمات کلیدی مناسب و چه کلمات کلیدی مناسب نیستند. این اطلاعات به شما اجازه می‌دهد تا برای هر وب سایت با کلمات کلیدی قوی و مناسب کار کنید. با این روش احتمال داشتن رتبه بهتر در گوگل و دیگر موتورهای جستجو افزایش پیدا می کند.
برای رسیدن به این هدف، شما نیاز به ابزاری دارید که برای یک کلمه کلیدی خاص رتبه ۱۰۰ سایت اول گوگل و همچنین رتبه فعلی سایت مورد نظر شما را در نتایج گوگل بدون بررسی دستی و تکی نمایش دهد.
با هدف کمک و بهبود وب سایت خود، ما این ابزار را برای شما طراحی کرده‌ایم و می‌توانید به صورت رایگان از آن استفاده نمایید.

بررسی تگ H