ابزارهای رایگان سئو سایت و بهینه سازی سایت

بررسی لینک های شکسته

این ابزار وب سایت شما را برای یافتن لینک های شکسته یا مرده بررسی می کند. این ابزار لینک های داخلی و خارجی وب سایت را بررسی و لینک های شکسته را مشخص می نماید. لینک های شکسته تنها باعث اذیت و خسته شدن کاربران سایت نمی شود. بلکه باعث آسیب جدی به رتبه بندی شما در موتورهای جستجو بزرگ خواهد شد.

ساخت نقشه سایت

راهی آسان برای مدیران وب سایت ها با هدف اطلاع رسانی به موتورهای جستجو درباره آن که چه آدرس هایی (صفحاتی) از سایت برای شاخص گذاری (crawling & indexing) در دسترس می باشد استفاده از نقشه سایت یا همان سایت مپ می باشد. در ساده ترین شکل، ساخت نقشه سایت ی فایلی با پسوند xml می باشد که لیستی از آدرس های سایت در آن معرفی شده است. همچنین نقشه سایت برای هر آدرس می تواند شامل یک سری اطلاعات اضافی (مانند آخرین تاریخ بروزرسانی باشد، اگر چه معمولا تغییر می کند، اینکه این آدرس چه اهمیتی در سایت نسبت به آدرس های دیگر دارد.) باشد، که باعث می شود موتور جستجو با دقت و دید بهتری سایت را ایندکس گذاری و بررسی نماید.

تست robots.txt

بررسی کنید که سایت شما از فایل robots.txt استفاده می کند یا خیر، موتورهای جستجو برنامه های کوچکی به نام عنکبوت یا ربات را با هدف جستجو در سایت شما، ارسال می کنند. این ربات ها اطلاعاتی درباره آن که کدام از صفحات شما، اجازه شاخص گذاری، نمایش در نتایج جستجو و معرفی به کاربران وب سایت را دارد را بر می گرداند. اگر شما نمی خواهید فایل ها یا دایرکتوری هایی توسط موتورهای جستجو شاخص گذاری شود می توانید از فایل robots.txt استفاده نمایید تا مشخص نمایید، ربات ها به کدام بخش ها نباید بروند. این فایل، یک فایل متنی ساده است که در مسیر روت، وب سایت قرار می گیرد.

دو نکته مهم در استفاده از robots.txt وجود دارد.

این فایل در دسترس عموم هست، بنابراین هر کسی می تواند ببیند چه بخش هایی از سرور خود را نمی خواهید توسط ربات ها بررسی شود.

ربات ها می توانند فایل robots.txt را نادیده بگیرند، به ویژه ربات های مخرب، که با هدف یافتن حفره های امنیتی سایت را بررسی می کنند

بررسی تگ های H

تگ های H می توانند رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو بهبود دهند، اما شاید معنی این جمله را خوب متوجه نمی شوید اینکه چگونه استفاده از این تگ می تواند در بهبود سئوسایت شما مفید باشد؟، استفاده از تگ های H باعث می شود متن شما ساختاری مرتب تر و خوانا تر برای کاربران و موتورهای جستجو داشته باشد. ما ابزاری آنلاین طراحی کرده ایم تا بتوانید وضعیت تگ های H آدرس های خود را به راحتی با آن بررسی نمایید، همچنین نکاتی مهم در این زمینه برای شما آماده شده است، لطفا کلیک نمایید

پیشنهاد کلمات کلیدی

ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی به شما کمک می کنند تا وب سایت خود را بهینه سازی نمایید و موقعیت آن را در موتورهای جستجو افزایش دهید. پایه و اساس رتبه بندی در تمامی موتورهای جستجو کلمات کلیدی هست. کاربر کلمات مورد نیاز خود را در گوگل جستجو می کند و گوگل صفحاتی که آن اطلاعات را دارند را به کاربر پیشنهاد می دهد. به همین دلیل بهینه سازی کلمات کلیدی وب سایت براساس حوزه کاری بسیار با اهمیت می باشد.
ربات های مرکز سئو ایران، از ترافیک، تبادل داده ها در سایت شما و همچنین از لیست کلمات کلیدی انتخابی شما کمک می گیرند تا بهترین و مناسب ترین کلمات کلیدی را به شما پیشنهاد بدهند.
تحقیق و شناسایی کلمات کلیدی مناسب، به عنوان قلب موفقیت در کلیک مشتری بر روی وب سایت شما عنوان می شود، اما این فرآیند توسط بسیاری از سئوکارها تنها به دلیل این که بیش از حد خسته می شوند انجام نمی شود یا کامل انجام نمی شود. در نتیجه سئوکارها بررسی کلمات کلیدی را به صورت دستی انجام می دهند و دیگر آن را نمی توانند به صورت مستمر تکرار کنند و انجام بدهند در حالی این موضوع در راه موفقیت امری کاملا ضروری است.

رتبه کلمه کلیدی در گوگل

هر وبلاگ‌نویس یا نویسنده مطالب وب سایت، باید با هدف بهبود رتبه سایت، از کلمات کلیدی استفاده کند که اغلب توسط کاربران در موتورهای جستجو استفاده می شود. به ویژه آن کلمات کلیدی که به وب سایت شما کمک خواهند کرد در صفحات اولیه نتایج موتور جستجو گوگل قرار بگیرید.

برای رسیدن به این هدف، شما نیاز به ابزاری دارید که برای یک کلمه کلیدی خاص رتبه ۱۰۰ سایت اول گوگل و همچنین موقعیت فعلی سایت مورد نظر شما را در نتایج گوگل بدون بررسی دستی و تکی نمایش دهد.

با هدف کمک و بهبود رتبه وب سایت در کلمات کلیدی هدف خود، ما این ابزار را برای شما طراحی کرده‌ایم و می‌توانید به صورت رایگان از آن استفاده نمایید.

تماس با ما

کرمانشاه، دانشگاه رازی، دانشکده علوم اجتماعی، مرکز رشد و فناوری، واحد 11

 

ایمیل:mail[at]seosazi[dot]com

تلفن:38390656-083

تلفن:09367636325