نسخه جدید ابزار سئو به زودی ...

مرکز سئو ایران، پس از دو سال تلاش، کد نویسی شبانه روزی، بررسی نیازهای وب سایت های ایرانی و نمونه های ابزار سئو خارجی، امروز نسخه جدید و کاملا متفاوت از ابزار سئو را آماده بهره برداری کرده است. در این نسخه شما می توانید به صورت متمرکز تمامی نیازهای خود را در یک داشبورد داشته باشید.

نمایی از از داشبورد یکپارچه ابزار سئو
داشبورد یکپارچه ابزار سئو مرکز سئو ایران

داشبورد یکپارچه ابزار سئو "مرکز سئو ایران" چه خدماتی را ارائه می دهد؟

منو خطاهای سایت: به صورت هفتگی صفحات سایت توسط ابزارهای مختلف سئو (شامل: بررسی لینک های شکسته، عنوان خالی، عنوان تکراری، عنوان با تعداد کاراکترهای کمتر از استاندارد، تگ توضیحات تکراری، تگ توضیحات با تعداد کاراکترهای کمتر از استاندارد، تگ h1، نبود توضیح برای تصاویر، دسترسی طولانی به صفحات و ...) بررسی و نتایج در سه بخش خطاهای با اهمیت، خطاهای با اهمیت متوسط و اهمیت پایین دسته بندی می شود، همچنین خطاها مجددا در هربخش دسته بندی شده و قابلیت جستجو نیز دارا می باشد. جهت بررسی سوابق خطاها، بخشی با عنوان آرشیو خطاها تهیه شده است که می توانید نتیجه ی بررسی های گذشته را به صورت کامل در آن بخش مشاهده نمایید.

منو کلمات کلیدی: در این بخش می توانید کلمات کلیدی مورد نظر خود را به همراه رقبای با اهمیت وارد نمایید، سپس سیستم به صورت روزانه رتبه سایت شما و رقبا را در آن کلمات کلیدی بررسی و به صورت روند پیشرفتی به شما نمایش می دهد. همچنین در این بخش می توانید برای هر کلمه ی کلیدی انتخابی، میزان جستجو سالانه و وضعیت 10 سایت اول در گوگل را از لحاظ اعتبار سایت، اعتبار صفحه ی اصلی، تعداد بک لنیک و پارامترهای دیگر مشاهده نمایید. بخش دیگری نیز در این منو با عنوان تحقیق کلمه کلیدی ایجاد شده که می توانید کلمه کلیدی مورد نظر خود را وارد و اطلاعاتی کاملی شامل، رتبه سایت های برتر، رتبه سایت شما، تعداد جستجوهای انجام شده در سال گذشته و همچنین کلمات مرتبط با کلمه خود را در آن پیدا نمایید.

منو بررسی سرعت: در این بخش به صورت روزانه، وضعیت سرعت سایت در نسخه ی رومیزی، موبایل و همچنین انطباق آن با نسخه موبایل اعلام می شود. برای این منو دو بخش مجزا جهت بررسی دقیق وضعیت سرعت در دو نسخه ی رومیزی و موبایل در نظر گرفته شده است. با ورود به هر یک از این بخش ها، می توانید اطلاعات دقیق تری از وضعیت سرعت در نسخه ی مورد نظر و همچنین مواردی که باید اصلاح شوند تا سایت در آن نسخه ی سرعت لود بهتری داشته باشد اشاره شده است.

منو آنالیز سایت در نتایج گوگل: روزانه وضعیت و تعداد کلیک ها در گوگل برای سایت شما بررسی و دسته بندی می شود. در این بخش، شما می توانید اطلاعات مربوط به نتایج گوگل، شامل تعداد کلیک ها، تعداد نمایش ها، نرخ کلیک، میانگین رتبه سایت، کشور و نوع وسیله استفاده شده در هر یک از کلمات کلیدی را مشاهده نمایید.

منو خطای کاوش گوگل: گوگل به هر لحظه در حال بررسی سایت شماست، ممکن است در موارد مختلف با بررسی و ایندکس سایت شما با خطاهای مختلفی روبرو شود، تمامی این موارد در این بخش به صورت دقیق دسته بندی و قابل مشاهده است.

منونقشه سایت: تعداد نقشه های سایت شما که در گوگل اضافه شده است و همچنین وضعیت هر یک، تعداد ایندکس های و آدرس های تایید شده برای هر فایل به صورت جداگانه قابل مشاهده می باشد.

منو بک لینک: روزانه اعتبار سایت، اعتبار صفحه اصلی، تعداد بک لینک ها، تعداد دامین های که به وبسایت لینک داده اند و نوع بک لینک ها بررسی می شود. همچنین در این منو 5 بخش مختلف تهیه شده است. در بخش اول شما می توانید دامین هایی که به وبسایت لینک داده اند را با امکان جستجو و دسته بندی مشاهده نمایید، در بخش دوم براساس صفحاتی که به وبسایت لینک داده اند اطلاعات دسته بندی شده است، در بخش سوم، متن لینک ها ها (anchor text)، بخش چهارم اطلاعات صفحاتی که بک لینک ها به آن ها داده شده است و در بخش آخر شما می توانید رقبای خود را وارد نمایید تا همین اطلاعات عنوان شده برای رقبای خود را نیز مشاهده نمایید.